business.counselling.center.europe

mé služby

S mým psychologickým poradenským centrem zaměřuji na konsultaci v optimalizaci podnikové ekonomie,  osobní i psychologickou podporu* podnikatele a manažementu, komunikaci obecnou a speciální, soft skills, řešení konfliktů v každé úrovni hirarchie,  konsolidační rozhovory, pohovory, koučink.

Velmi důležité je mi, dosáhnout optimální rovnováhy mezi vědecky-teoretickými požadavky a praktickým akčním jednáním, mezi kritickou reflexí a znalostmi, získaných  zkušenostmi.

 

 

*Co nepatří k mým službám  :                             diagnostika a léčení psychyckých nemocí

můj přístup

Podporuji lidi, rozumět  jejich myšlenkám, jejich problémům a jejich konfliktům. Cíl je najít udržitelné řešení formulovaného problému.

 

Spolu odhalíme nové perspektivy, najdeme individuální řešení.

 

Konflikty a krise mají schopnost, iniciovat důležité procesy. Tyto procesy přinášejí příležitost a šance pozitivní změny a růst.  Těžko uvěřit, ale konflikty a krize jsou převážně osvobozující, posunující kupředu, přinášející řešení.

 

mé metody

Metodická různorodnost, odborné znalosti, dlouholeté  a interkulturní zkušenosti, dokonalá empatie, úctivá zvědavost ke všem lidem, kulturám a situacím charakterizují mou práci.